GÜNCEL

HAK-PAR seçim çalışmaları;

Birecik-Gaziantep

HAK-PAR heyetinin seçim çalışmaları devam ediyor. Heyet 22 Ocak Çarşamba günü sabahı Parti otobüsüyle Şanlıurfa Eyübiye İlçesini dolaşarak Kürtçe-Türkçe anons eşliğinde Belediye Başkan Adayı Emin Doğan’ı tanıttı. Daha sonra Gaziantep’e hareket edildi.

 

Yol üzerinde Birecik ilçesinde Parti otobüsü ile tur atılarak halk selamlandı ve Birecik Belediye Başkan Adayı M. Gazi Gelener tanıtıldı. Akşama doğru Gaziantep’e gelindi. Kent girişinde heyet Gaziantep İl Başkanı Ömer Yeter ve diğer parti üyeleri tarafından karşılandı. Parti konvoyu Kent içinde iki saate yakın bir süre Parti marşı ve Kürtçe-Türkçe anons eşliğinde tur atarak Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sait Duran’ı tanıttı ve HAK-PAR’ın seçim taleplerini duyurdu. Heyet 23 Ocak günü sabahı da anons ve Kürtçe müzik eşliğinde halkı selamlamayı sürdürdü ve ayni gün akşama doğru Adana’ya geçti.

Heyet yarın ve öbür gün Adana, Tarsus ve Mersin çevresinde seçim çalışmalarını sürdürecek ve 25 Ocak akşamı Adana İl Örgütü’nün düzenlediği yemekli toplantıya katılacak. Bu toplantıda Adana, Mersin ve Antakya büyükşehir belediye başkan adayları ile öteki belediye başkan adayları medyaya ve kamuoyuna tanıtılacak.

23 Ocak 2014

HAK-PAR Basın Bürosu

About Post Author