GÜNCEL

Hak ve Özgürlükler Partisi Niğde İl Kongresi gerçekleşti.

Hak ve Özgürlükler Partisi Niğde İl Kongresi gerçekleşti.

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) Niğde ilinde ilçe Kongrelerinin tamamlanmasının ardından 23. 10.2022 tarihinde de il Kongresini gerçekleştirdi.

Niğde il Kongresinde Divan başkanlığına örgütlemeden sorumlu Gnl. Bşk. Yrd. Arif Sevinç, Kâtip üyeliklere ise Süleyman Kart ve Mehmet Ali Keştan seçildiler.

HAK-PAR Gnl. Bşk. Yrd. Arif Sevinç kısa bir konuşma yaparak HAK-PAR’ın temel politikalarını özetledi:

“Barışçıl demokratik mücadeleyi esas alan ve Türkiye’nin tüm sorunlarına çağdaş çözümler öneren HAK-PAR’ın Niğde ilinde de teşkilatlanmasını tamamladığını,

2023 yılında yapılacak seçimlere Parti olarak katılmak, halkımıza gerçek anlamda ulusal ,demokratik bir seçenek sunmak için gerekli hazırlıkları sürdürüyoruz.

Teşkilat ağımızı büyütmek hedefimizde kısa zamanda memnuniyet verici bir düzeye ulaştık. Emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Önceliklerini iyi belirleyen ve seferberlik ruhuyla, samimi bir çalışma içinde olan kadroların mutlaka başarılı olacağını bir kez daha gösterdik. Ancak rehavete kapılmadan aynı coşku ve heyecanla çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.

Her il kongresinin başarıyla sonuçlandırılması bize bir başka ilin teşkilatlandırılması sorumluluğunu yüklemektedir.

HAK-PAR teşkilatlanma çabalarını aralıksız sürdürecek.

Şimdiden Niğde il teşkilatında görev alan sorumluluk üstlenen ve katkı sunan herkese teşekkür ediyor, yönetim kuruluna başarılar diliyorum’’ dedi.

Kongrede tek liste ile yapılan seçimlerin ardından HAK-PAR Niğde İl Başkanlığına, Hanifi Eren seçildi.

Hak ve Özgürlükler Partisi

HAK-PAR Basın Bürosu

About Post Author