12 C
Diyarbakır
Cuma, Mart 24, 2023

HAK-PAR Almanya toplantıları devam ediyor

Yaklaşık okuma süresi: < 1 dakika
HAK-PAR Almanya toplantıları devam ediyor
HAK-PAR Almanya toplantı dizileri bugün 29.01.2023 tarihinde Nürnberg’de yapılan kitlesel bir katılımla verimli bir ortamda gerçekleşti.
Divan da S.Burcak, konuşmacı HAK-PAR Genel Başkan yardımcısı Necati Bayram’dı.
Toplantının açılışını ve toplantının amacını divanı temsilen Serdar Burcak katılımcı arkadaşlara anlattıktan sonra, sözü HAK-PAR Başkan Yardımcısı Necati Bayram’a verdi.
Necati Bayram konuşmasına, HAK-PAR yönetimine geldiklerinde, çalışmalarını ve hedeflerini blançolarla anlattı. Partiyi seçimlere katılır duruma getirmek için canla başla çalıştıklarını anlatan Necati Bayram hedefimize ulaşaktık 43 il ve ilçe de örgütlenmemizi tamamladık, dedi. HAK-PAR’ın seçimlere katılma yeterliliğine ulaştık, hedefimiz dışarda kalan yurtsever kesimlerle birlikte Kürt bloğu oluşturmak.
Ist möglicherweise ein Bild von 6 Personen, Personen, die stehen und Innenbereich
Bunun için görüşmeler devam ediyor, umarız Kürtleri birliğe götürecek iyi bir gelişme, dayanışma ve katılım olur. Bu görüşmeler eşiginde, 21 Ocak’ta yapacağımız toplantıya davet ettik. 21 Ocak’ta yaptığımız toplantıya sadece PSK katılmadı, bize herhangi bir mazarette bildirmediler.dedi.
Necati Bayram konuşmasına, bu toplantıda katılanların net bir düşünceye sahip olmaları ve kendi içlerinde bu durumu konuşmak için süre istediklerini, biz de onlara 1 Subata kadar süre verdik, dedi.
Necati Bayram, gelişmeler hakkın da genişçe verdiği bilgilerden sonra, toplantıya katılanlar kendi düşüncelerini dile getirdiler ve sorularını sordular.
Necati Bayram gelen soruları cevapladı.
Toplantı verimli bir ortamda gerçekleşti.Toplantıya katılan katılımcılar HAK-PAR’a başarı dileklerini ilettiler ve dayanışmada bulundular.
Hak ve Özgürlükler Partisi
HAK-PAR Basın Bürosu
Ist möglicherweise ein Bild von 12 Personen, Personen, die stehen und Innenbereich
Ist möglicherweise ein Bild von 11 Personen, Personen, die sitzen und Personen, die stehen

Post expires at 8:32am on Pazartesi Ocak 30th, 2023

İlgili İçerikler

Son Eklenenler

Cuma, Mart 24, 2023