GÜNCEL

HAK-PAR KATLEDİLENLERİ ANDI

HAK-PAR KATLEDİLENLERİ ANDI

 

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) terör saldırısında hayatını kaybedenler için Ankara Garında anma töreni gerçekleştirdi.

 

HAK-PAR Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şeşeoğulları ve partili arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleşen anma töreninde terör saldırısında yaşamını yitirenler anısına saygı duruşu yapıldı, olay yerine 97 karanfil bırakıldı.

 

Şeşeoğulları basın açıklamasında; ”Barış çığlıklarıyla alana inen, halaylar çeken insanlara yapılan saldırıyı kınıyoruz, lanetliyoruz. Bu tür saldırılar kimden, nereden gelirse gelsin barışı sağlama kararlılığımızda yola devam etmemizi önleyemeyecektir.

 

 

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) olarak demokrasi isteklerinin, barış seslerinin yükseldiği her yerde olacağız ve hiçbir güç bizi bu çabamızdan alıkoyamayacaktır. İnsan olduklarından kuşkulandığımız saldırganlar, ne yaparlarsa yapsınlar kardeşliği ve barışı engelleyemeyecekler. Kara beyinliler ne yaparsa yapsın biz barıştan ve demokrasiden vazgeçmeyiz.“ dedi.

 

Gerçekleştirilen anma töreninin ardından Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şeşeoğulları yerli ve yabancı basın organlarına HAK-PAR’ın terör olaylarına ilişkin tepkisini dile getirdi.15.10.2015

 

Hak ve Özgürlükler PartisiAbout Post Author