GÜNCEL

Başarı inanç, kararlılık ve uzun soluk isteyen bir iştir

Değerli Partili arkadaşlar, dostlar,


30 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Yüksek Seçim Kurulu henüz kesin sonuçları açıklamış olmasa da durum esas olarak bellidir. Kesin sonuçlar açıklandığı zaman partimizin belediye başkan adayları ile, belediye meclisi ve il genel meclisi adaylarının aldığı toplam oyu biz de yansıtacağız.Partimiz bu seçimde geniş bir alanda aday gösterdi ve dar olanakları ölçüsünde aktif bir çalışma yürüttü. Fedekarca çalışan partili arkadaşlarıma, yurt içinde ve dışında bize destek olan dost ve taraftarlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Bu çalışma, ülkedeki keskin kutuplaşma yüzünden seçmen oyları planında istenen sonucu vermese de Partimizin kamuoyunda tanınmasında ve görüşlerimizin kitlelere yansımasında önemli bir rol oynadı. Halkın tercihlerine saygı duyuyoruz. Önüne toplumsal değişimi koymuş bir siyasal hareket için başarı uzun soluk isteyen bir iştir. Bunun için, yalnızca seçim dönemleri değil, yılın 365 günü inançlı ve kararlı biçimde çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

HAK-PAR yaptığı işin önemini bilerek yoluna devam edecek; hedef ve amaçlarını kitlelere anlatma ve kitleler içinde örgütlenme çabalarını sürdürecek.

Mücadelenin bundan sonraki aşamaları için örgütümüze başarılar dilerim.

Kemal Burkay
HAK-PAR Genel Başkanı


31 Mart 2014

 

About Post Author