GÜNCEL

HAK-PAR Marmara Bölgesi’nde çalışmalarını sürdürüyor

Yerel seçimlere az bir süre kala İstanbul HAK-PAR’dan bir grup partili seçim çalışmalarını yapmak üzere, Tekirdağ ve Edirne’den sonra. Bursa ve Yalova’ya gittiler. Tekirdağ ve Edirne’deki seçim çalışmalarına, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Süreyya Arcan Kara, Edirne Belediye Başkan Adayı Esra Dengtaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Celal Baykara, İstanbul İl Başkanı Av. Semra Arcan Gökçen, PM Üyesi Azad Sağnıç, Kadın Kolları Başkanı Gülperi Sevim, İl Sekreteri Veysi Tetik ve İl Yöneticilerinden Mehmet Baki Arslanargun katıldı. Tekirdağ ve Edirne’de seçmenleriyle buluşan HAK-PAR heyeti, seçim bildirgelerini dağıttı ve seçmenleriyle sohbet ettiler. Tekirdağ ve Edirne’deki çalışmanın ardından HAK-PAR’lılar, Bursa ve Yalova’ya gittiler.

HAK-PAR heyeti, Bursa’da, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Aytaş, Yalova Belediye Başkan adayı Mehmet Ölçer ve Parti dostları tarafından karşılandı. Bu çalışmalara, Londra’da yaşayan bir önceki İstanbul il başkanı Gönül Dabakoğlu’da katıldı.

Bursa ve Yalova’da yoğun bir ilgiyle karşılanan ve yoğun bir çalışma gerçekleştiren HAK-PAR’lılar, iş adamı Şazıl Tanyeri ve Şair Aziz Erim tarafından ağırlandıla

r.

Bursa ve Yalova’dan sonra Kocaeli’ye geçen HAK-PAR heyeti, Kocaeli merkez ve ilçelerinde yapılan tanıtım etkinliğinin ardından,  İstanbul’a döndü.

 

İstanbul’da stand çalışması


HAK-PAR, İstanbul’da seçim çalışmaları kapsamında son etkinliğini Beyoğlu İstiklal Caddesinde gerçekleştirdi.

29 Mart 2014 cumartesi günü, İstiklal Caddesi’nde Kürtçe müzik ve anonslar eşliğinde yapılan tanıtım çalışması büyük ilgi gördü. Yaklaşık üç saat süren tanıtımdan sonra seçim çalışmaları son buldu.

About Post Author