GÜNCEL

HAK-PAR Gaziantep’te Seçim çalışmalarını sürdürüyor

Hak Ve Özgürlükler Partisi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Said Duran ve beraberindeki heyet ; 21 Mart Cuma günü  ilk önce Özgürlük Ve Sosyalizm  Partisi ziyaret edildi.Yapılan görüşmede HAK-PAR ın  30 Mart a yapılacak olan yerel seçimlere katılma kararından duyulan mennuniyeti  dile getirilirken ve seçimlerde HAK-PAR adayını destekleyecekleri belirtildi .

Daha sonra ZEHRA vakfı ile bir görüşme gerçekleştirildi. Partimiz kalabalık bir toplulukla karşılandı. HAK-PAR Gaziantep il örğütü kuruluşu ve yürütmüş olduğu çalışmalar üzerine duyulan memnuniyet dile getirildi ve seçim çalışmalarında başarılar dilendi.

Son olarak ta Hacı bektaşi Veli derneği ziyaret edildi. Diğer kurumlarda olduğu gibi partimiz çok sıcak karşılandı.Alevi sorunu ,Kürt sorunu ve Türkiyenin demokratikleşmesine ilişkin sohbetler gerçekleştirildi. Genal Başkanımız Kemal Burkay ı ve partimizi medya dan yakından takip ettilerini belirtiler. HAK-PAR Gaziantep il örğütü kuruluşu ve yürütmüş olduğu çalışmalar üzerine duyulan memnuniyet dile getirildi. Mart ayında yapılacak olan yerel  seçimlerde partimize başarılar dilendi.

About Post Author