19 C
Diyarbakır
Perşembe, Ekim 21, 2021

TEŞEKKÜR

Yaklaşık okuma süresi: < 1 dakika

Bilindiği gibi Partimiz Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) 27 Ekim 2019 günü 8. Olağan Büyük kongresini toplayarak yeni dönem yönetimini seçti. Kongremiz şiar olarak yurtsever demokratik güçlerin birliğini öne çıkardı ve bu birliğin önemine vurgu yaptı. Kongre Partimize yakışan bir olgunlukta tamamlandı.

 

Bu güne dek Partimizin çalışmalarında ve mücadelesinde emeği geçmiş olan tüm üyelerimize il başkanlarımıza, delegasyonumuza ve eski yöneticilerimize teşekkür ederim.


Kuşkusuz ki Kongremize ilgi büyüktü. Gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından kongremize katılan tüm dostlarımız, kongre ye ve kongre sonrasında yeni yönetimimize başarı dileklerinde bulunan, telefon açarak, mesaj göndererek ve bizzat gelerek yeni yönetimimizi kutlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederim.


Partimiz bu sıcak ve dostane dayanışmadan memnun kalmıştır. Dostlarımızın dayanışması bizi daha da güçlendirecektir. Yeni yönetimimiz halkımızın ulusal demokratik haklarının elde edilmesi konusunda çabalarını sürdürecektir. Yurtsever demokratik güçlerin birliği yönündeki çabalarımızı sürdüreceğiz.


Kongremiz halkımıza hayırlı olsun.


Latif EPÖZDEMİR

HAK-PAR Genel Başkanı


İlgili İçerikler

İletişimde Kalın

22,974BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,268TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Son Eklenenler