GÜNCEL

İL GENÇLİK KOMİSYON TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

 
 
Kısa süre önce toplanan merkezi gençlik komisyonu HAK-PAR”ın bulunmuş olduğu illerde il gençlik komisyonu oluşturma kararı almıştı. Bu çalışmalar kapsamında Diyarbakır, Antep, Dersim, Elazığ ve Adana”da il gençlik komisyonları oluşturuldu. Merkezi Gençlik Komisyon sorumlusu Yusuf Servan Kızıl yaptığı açıklamada; “ kısa bir süre içerisinde Mersin, İstanbul , Ağrı, Urfa , Mardin ve Adıyaman”da da il gençlik komisyonları oluşturulacak. Merkezi gençlik komisyonu olarak şu an bu illerde gençliğe yönelik çalışma yürütmekteyiz” dedi.

DİYARBAKIR; İl binasında gerçekleştirilen toplantıda HAK-PAR Diyarbakır İl Gençlik komisyonu oluşturuldu. Toplantıyı merkezi gençlik adına katılan HAK-PAR Dicle gençlik bölgesi sorumlusu M. Rojhat KIZIL ve merkezi gençlik Diyarbakır sorumlusu Mustafa VURAL yönetti. Toplantıda il gençlik başkanlığına Mustafa VURAL, sekreterliği ise Mehmet Ali ÇALIŞKAN seçildi.

Komisyon üyeleri şöyle; 
1 Mustafa VURAL
2 Mehmet Ali ÇALIŞKAN
3 Fırat AYTAŞ
4 Nupelda ÇELİK
5 Yekbun EREN
6 Bawer ARSLAN
7 Süleyman İPEKÇİ
8 Yusuf EKİNCİ
9 Veysel AYYILDIZ

ANTEP; HAK-PAR Antep il binasında gerçekleştirilen toplantıda HAK-PAR Gaziantep İl Gençlik Komisyonu oluşturuldu. Toplantıya HAK-PAR merkezi gençlik komisyon sorumlusu Yusuf Servan KIZIL ve parti meclis üyesi Azad ATMACA katıldı. Yapılan toplantıda Antep il gençlik komisyon başkanlığına Serhat YANARGÖZ, sekreterliği ise Cemal Xeyri AVCI seçildi.
Komisyon üyeleri şöyle ;

1 Serhat YANARGÖZ
2 Cemal Xeyri AVCI
3 Özgür KİKİZADE
4 Tekoşin UZUN
5 Ömer CANKARA
6 Hasan Hüseyin YANARGÖZ
7 Susan GÜNAYDIN
8 Vakkas CANKARA


DERSİM; HAK-PAR Dersim il binasında gerçekleştirilen toplantıda HAK-PAR Dersim il gençlik komisyonu oluşturuldu. Toplantıyı HAK-PAR Merkezi Gençlik Komisyon Dersim bölgesi sorumlusu Hewal Yılmaz TEMEL sundu. Yapılan toplantıda Dersim İl gençlik komisyon başkanlığına Abdulkadir BİLTEKİN, sekreterliğe ise Elanur ÇETİN seçildi.
Komisyon üyeleri şöyle ; 

1. Abdulkadir BİLTEKİN
2. Elanur ÇETİN
3. Kadriye VURAL
4. Ali ŞEN
5. Nazgül ERDOĞAN
6. Mehmet SAĞAT
7. Yakup OKTAR
8. Devran ŞAHAR
9. Ali Murat AYDEMİR  

ELAZIĞ ; HAK-PAR Elazığ il binasında gerçekleştirilen toplantıda HAK-PAR Elazığ il gençlik komisyonu oluşturuldu. Toplantıyı HAK-PAR merkezi gençlik komisyon Dersim bölgesi 
sorumlusu Hewal Yılmaz TEMEL ve Elazığ merkezi gençlik komisyon üyesi Azad ÖZDEMİR sundu. Toplantıda başkanlığa Azad ÖZDEMİR, sekreterliğe Mehmet GÖKÇE seçildi. 

1 Azad ÖZDEMİR
2 Mehmet GÖKÇE 
3 Hüseyin ADIGÜZEL
4 Ömer ÖZDEMİR
5 Mehmet Sait İNCE
6 Murat ADIGÜZEL  
7 Kadir ÖZDEMİR
8 Murat ÖZDEMİR


ADANA ; HAK-PAR Adana il binasında gerçekleştirilen toplantıda HAK-PAR Adana İl Gençlik Komisyonu oluşturuldu. Toplantıyı İl gençlik üyesi Rojda KART sundu. Toplantıda başkanlığa Mücahit Kubat Başkanlığa , sekreterliğe ise Fırat KART seçildi.
Komisyon üyeleri şöyle ; 

1. Mücahit KUBAT
2. Rojda KART 
3. Berivan KART 
4. Suzan KART
5. Kadir EMMEN
6. Fırat KART
7. Ozan KURT
8. Celal ÖZDEMİR
9. Serhat KART
10. Gülistan KART

About Post Author