GÜNCEL

Yeni Genel Başkan, Eski Genel Başkanımızı Yalnız Bırakmadı.

Partimiz HAK-PAR’ın eski genel başkanlarından sayın Refik Karakoç ağabeyi Nuri Karakoç’u iki gün önce elim bir trafik kazası sonucu kaybetmişti.

Yeni genel başkanımız sayın Düzgün Kaplan  büyük kongre sonrası Diyarbakır il örgütüne düzenlemiş olduğu bir kaç günlük ziyaret programı nedeniyle halen Diyarbakır’da bulunmakta.

Bu kapsamda Genel başkan, bir grup parti meclisi üyesi, Diyarbakır il başkanı ve partili üyeler ile birlikte bu gün Karakoç ailesinin taziye evine giderek ailenin acısını paylaştılar ve partimiz adına baş sağlığı dilediler. Heyet daha sonra taziye evinden ayrılarak diğer ziyaretler programına devam etti.

—————————————————–***———————————————-

Biraye serokê partîya me HAK-PAR’ê ye berê birêz Refik Karakoç duh roj bere ji ber qezîyek trafike jiyana xwe ji dest xwe dayi bu.

Serokê me yê nû birêz Duzgûn Kaplan piştê komcivîna mezin li gel rexistina Amed’e li gorê bernameya xwe serdanek pêk anî û niha jî li Amed’e.

Di wê merhaleda serokê giştî bi çend endamên meclise, Serokê şaxa Amed’e û çend endamên partiye ra tevhev îro serdanek li mala Karakoç pêk anin. Di serdane da êşa malbatê parva kirin û bi nave partiye sersaxi dan. Piştê serdane, koma serokê giştî ji mala Karakoç rabu û derbasa serdana din bun.

 

HAK-PAR

GENEL MERKEZ

About Post Author