GÜNCEL

MANİSA HAKPAR’DA İLETİŞİM SEMİNERİ

MANİSA HAKPAR GENÇLİĞİ 3.KÜRT ULUSAL GENÇLİK KONFERANSI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME VE İLETİŞİM SEMİNERİ YAPTI
 

Hakpar Manisa gençliği 12 Mayıs Pazar günü parti binasında çok sayıda gencin katılımı ile 3.Kürt Ulusal Gençlik Konferansı ile ilgili bilgilendirme ve iletişim konulu bir seminer yaptı.

Dohuk’da yapılan gençlik konferansına katılan Hakpar grubundan Manisa Komisyonu Gençlik Başkanı Şoreş Özkan, Manisa gençliğini konferans ile ilgili bilgilendirdi. Konferans sonuç bildirgesini de gençlik komisyonundan Cansu Çınar okudu.

Şoreş Özkan konferans ile ilgili, konferansın hazırlanışı, konferans da tartışılan konular ve konferans süresince geliştirilen ilişkiler konusunda katılanları bilgilendirdi.

Bilgilendirme toplantısının ardından iletişim konulu seminere geçildi.
Semineri, Tevfik Koçoğlu sundu.

Koçoğlu, önce iletişimin anlam ve önemini belirtti. Daha sonra iletişim becerileri, iletişimi etkileyen faktörler, iletişimde yapılan hatalar, iletişim kurmada uygulanabilecek teknikler ve sonuç başlıkları altında konuları genişçe izah etti.
Koçoğlu, seminerin sonunda gençlerin sorularını yanıtladı.

Gençlik Komisyonu Başkanı Şoreş Özkan, 3 hafta sonra yapılacak Hakpar ve Federasyon Seminerini de BK Üyesi Nevzat Teker’in sunacağını belirtti ve toplantı başarılı bir şekilde sona erdi.

About Post Author