GÜNCEL

Hem saldırgan hem yalancı

Seçim kampanyası sırasında BDP yandaşları çeşitli yerlerde açık saldırı ile, seçim araçlarımızın yolunu keserek, taşlayarak çalışmalarımızı engellemeye çalıştılar BDP yöneticileri bir kez bile bu tutumu kınamadı, özür dilemediler.

Sanki halkın oyu babalarının malı imiş gibi, bizim oyları böldüğümüzü ileri sürüp yurtsever insanların kafasını karıştırmaya çalıştılar.

Bu yetmedi yalana başvurdular. Bizim başka partilerden para alarak seçime girdiğimizi ileri sürecek kadar küçüldüler. Yer yer sosyal medyada, hem de HAK-PAR’lı insanların adını kullanarak BDP’yi desteklediğimizi ileri sürdüler.

Son olarak Ağrı ve Doğu Beyazıt çevresinde, bugün yaydıkları yalanlarla HAK-PAR’ın bu birimde seçimden çekildiğini, BDP’yi desteklediğini yaydılar. Benzer yalanlara başka seçim çevrelerinde de başvurabilirler. Belli ki bu kesim yalnızca saldırgan değil, aynı zamanda yalancı.

Arkadaşlarımız her yerde benzer yalan ve söylentilere karşı son ana kadar uyanık olmalılar. HAK-PAR seçime girdiği hiçbir birimde seçimden çekilmiş veya başka bir partiyi ve adayı destekliyor değil.

Kimse bu tür yalanlara kanmasın.

HAK-PAR Basın Bürosu

29 Mart 2014

About Post Author