GÜNCEL

BAŞKANIMIZIN TÜM DOSTLARA SELAMI VAR

Bilecik il kongresine katılmak üzere 10 Nisan’da Bilecik’e giden Genel Başkanımız Sayın Latif Epözdemir talihsiz bir trafik kazası geçirmiştir.

Otoparkta meydana gelen bu üzücü kazada başkanımız yaya halde iken süratli bir şekilde geri gelen panelvan tipi bir aracın otoparktan çıkmaya çalıştığı esnada başkanımıza çarparak yaralanmasına sebebiyet vermiştir. Bu talihsiz kaza hepimizi derinden üzmüştür. Olay yerinde bulunan Parti Meclisi üyemiz Ramazan Tosun hemen ilk yardım talebinde bulunmuş, başkanımızın Bilecik Şehir Hastanesi’ne sevkini sağlamıştır. Yapılan ilk müdahale sonucunda omuz kemiğinde iki yerden kırılma ve bölgesel ezilmelerin olduğu tespit edildi ve ameliyata hazırlandı. Hassas bir kırılma olması sebebiyle Epözdemir ailesi ameliyatı daha ihtisaslı bir hastanede yapmaya karar verdi ve Genel Başkanımızında onayıyla İstanbul Acıbadem Hastanesi’ne nakledildi. Başarılı geçen ameliyatın ardından 14 Nisan 2022 Perşembe günü evinde istirahat etmek üzere hastaneden taburcu edildi.

Genel Başkan Yardımcılarımızdan Hüseyin Özdemir, Abdullah Çelebi, Osman Kevrezer ve İstanbul İl Başkanı Mustafa Aytaş Genel Başkanımızı hastanede ziyaret ettiler. Moral olarak da iyi olan başkanımız hasta yatağında gülümsemesini hiç eksik etmedi. Kaza ile ilgili
her ne kadar şüpheli bir durum yok gibi görünüyorsa da bu konuda gerekli araştırma
ve incelemeler titizlikle devam etmektedir.

Bir çok parti kurum ve kişi kazaya ilişkin geçmiş olsun mesajlarında üzüntülerini dile getirmişlerdir. Tüm duyarlı ve ilgili herkese Başkanlık Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunarız. Başkanımıza ve partimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor bir an önce iyileşip aramıza dönmesini bekliyoruz.

HAK-PAR BAŞKANLIK KURULU

About Post Author