......
Türkçe (Türkiye)KürtçeEnglish

E-UYELİK SİSTEMİ

SEÇİM BİLDİRGESİ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün1936
mod_vvisit_counterDün7665
mod_vvisit_counterBu Hafta17662
mod_vvisit_counterGeçen Hafta36887
mod_vvisit_counterBu Ay70036
mod_vvisit_counterGeçen Ay238532
mod_vvisit_counterTüm Zaman4930130

We have: 87 guests, 1 bots online
Senin IP no:: 54.81.69.220
 , 
Today: Jul 16, 2019

HAK-PAR’LI GENÇLER SEÇİM ÇALIŞMASINI DEĞERLENDİRDİ
AddThis Social Bookmark Button

 

Hak ve Özgürlükler Partisi HAK-PAR 30 Mart 2014’teki seçimlere bütün birimleriyle hazırlanıp değerlendirmeler yapmaya devam ediyor. 19 Şubatta da Diyarbakır parti binasında seçim çalışmaları kapsamında, HAK-PAR’ın Merkezi Gençlik Komisyonu Başkanı Sidar Avcı ve Yöneticisi Ramazan Maroy’ın da katılımıyla Hak-Par’lı gençler Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sevgi Çelik Moray’la toplantı düzenledi.

 

Sevgi Çelik Moray: “Tolumsal Değişim ve Dönüşümde Gençlerin Rolü Önemlidir”

Toplantıda konuşan Çelik Moray, gençlerin toplumsal değişim ve dönüşümünde önemli rol alması gerektiğini hatırlattı ve HAK-PAR politikalarının topluma ulaşması ve mal olması için gençlere önemli ve büyük görevler düştüğünü söyledi.

 

Sevgi Çelik Moray konuşmasının devamında, Diyarbakır’da geçliğin çeşitli yöntemlerle asimile edildiğini, toplumsal değerlerinden koparıldığı ve yozlaştırıldığını hatırlatarak Türkiye’deki hükümet ve Diyarbakır’daki yerel yönetimin de bu sorunları görmezden geldiğini belirtti ve bu çürümeye ancak bilinçli gençlerin desteğiyle son verebileceklerini dile getirdi.

 

Çelik Moray: “Sorumlular Şimdiye Kadar Sorunları Çözmedi”

Çelik Morak konuşmasına şöyle devam etti: “Ben öğretmen olduğum için duyuyorum, çocuk yaştakiler uyuşturucu madde kullanıyorlar, toplumda ahlaki bir çöküş var ve bunların çözümü için toplumsal projelere ve rehabilitasyona ihtiyaç var ama bu sorunların sorumluları sorunu çözmek yerine görmezden geliyor ya da göz yumuyorlar, dolayısıyla yozlaşma ve çürüme kaçınılmaz hale geliyor. Biz belediye yönetimine geldiğimizde sorunu çözebilecek uzmanların işbirliğiyle bunlara izin vermeyeceğiz.”

Bu Makele3284 Kez Okunmuştur
Last Updated on Wednesday, 26 March 2014 10:41