......
Türkçe (Türkiye)KürtçeEnglish

E-UYELİK SİSTEMİ

SEÇİM BİLDİRGESİ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün505
mod_vvisit_counterDün7177
mod_vvisit_counterBu Hafta14980
mod_vvisit_counterGeçen Hafta31414
mod_vvisit_counterBu Ay59283
mod_vvisit_counterGeçen Ay109305
mod_vvisit_counterTüm Zaman7000979

We have: 52 guests, 1 bots online
Senin IP no:: 34.239.167.74
 , 
Today: Tem 14, 2020

HAK-PAR Heyeti Urfa'da
AddThis Social Bookmark Button

HAK-PAR Genel Başkanı ve başkanlar kurulu üyelerinden oluşan heyet 7 Nisan Pazar günü sabahı Mersin Cemevi yönetiminin davetlisi olarak cemevinde bir kahvaltı yaptılar ve bir bölüm yönetici ve üye ile sohbet ettiler. Burkay ve arkadaşları daha sonra HAK-PAR İl Merkezi’ne geçtiler. 

Burada Parti üyeleri ile yapılan toplantıda Burkay, Mersin’deki başarılı konferansı ve diğer toplantı ve çalışmaları düzenleyen Mersin İl yönetimine ve üyelere teşekkür etti,

 

Parti çalışmaları ile ilgili bilgi verdi ve partinin çalışma tarzını iyileştirmek için yapılması gerekenleri dile getirdi.

 

Burkay ve arkadaşları daha sonra, üç otomobilden oluşan ve aralarında Başkan Yardımcıları Fehmi Demir, M. Celal Baykara, Alaattin Aras, Reşit Deli, Arif Sevinç ve Derviş Korkmaz’ın da olduğu bir heyetle Mersin’den ayrılarak Adana ve Gaziantep üzerinden Urfa’ya geçtiler.
 

Burada HAK-PAR Urfa İl yöneticileri ve üyelerle buluşan heyet, 7 Nisan akşamı, İl Başkanı Reşat Düngül Parti Meclisi’nin genç üyesi Sidar Avcı ve diğer gençlerle birlikte şehir merkezindeki Halil İbrahim Dergahı ile Balıklı Göl’ü, 8 Nisan günü ise Kentin yakınındaki insanlığın en eski yerleşim yeri olarak belirlenmiş ve “Tarihin Sıfır Noktası” olarak nitelenen Göbekli Tepe’yi ziyaret etti. 1995 yılında başlayan kazılar sonucu burada ortaya çıkarılan tapınağın 12.000 yıl öncesine ait olduğu saptanmıştı.
 

Burkay aynı gün Parti merkezinde düzenlenen ve CHP Urfa İl Başkanı Ferhat Karatepe İle Urfa Mazlumder Başkanı Meral Dervişoğlu dahil, çeşitli parti ve dernek temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuştu, HAK-PAR’ın programı, çalışmaları ve son süreç hakkında bilgi verdi, izleyicilerin sorularını cevaplandırdı. Toplantıya Diyarbakır’dan gelen HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Bayram Bozyel ile Başkanlık Kurulu üyesi Nevzat Teker ile PM üyesi Ramazan Moray da katıldılar.

HAK-PAR Haber Merkezi
8 Nisan 2013

Bu Makele4152 Kez Okunmuştur
Perşembe, 02 Mayıs 2013 21:31 tarihinde güncellendi